Artisan Siber Güvenlik Servis Paketleri

Her müşterimiz tekildir, aynı sektörde olup aynı işi yapsalar dahi, her kurumun ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Farklılıklar teknolojik ihtiyaçlar olarak karşımıza çıktığı gibi, finansal veya insan kaynağı ihtiyaçları kapsamında da ortaya çıkabilmektedir. Siber güvenlik servisleri, doğru teknolojilerin seçimi beraberinde ustalık gerektiren işlerdir ve işinin erbabı güvenlik uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır.

Artisan Siber Güvenlik Servis Paketlerimiz kapsamında her kurumu kendi özel yapısı ve ihtiyaçları çerçevesinde değerlendirip, kendisine özel olarak bir araya getirdiğimiz, teknoloji, finans ve uzman ekipleri içeren çözüm paketlerimizi sunuyoruz.

VOID SOC Paketleri

Gerçek koruma 7/24 sistemin izlenmesi, dünyayı eş zamanlı olarak takip etmek, dünyanın her neresinde olursa olsun yapılan atakları analiz ederek karşı önlemler almakla mümkün. Daha fazlası için…

Artisan Yönetilen Servis Paketleri

Pek çok şirketin güvenlik topolojisinin tamamlayıcısı olacak alanlarda yönetilebilir güvenlik servisleri ile müşterilerimizin ekiplerinin bir parçası gibi çalışarak güvenlik resmini tamamlamalarına destek olmayı hedefliyoruz. Daha fazlası için…

Artisan Kuruma Özel Servis Paketleri

Standard olarak sunduğumuz servislerle veya proje kapsamında ürünlerle ihtiyaçları tam olarak karşılanmayan müşterilerimize, ekibimizin ve grubumuzun mevcut yetkinlikleri kapsamında, terzi işi teknolojik çözümler üretiyoruz.