Sıfır Güven (Zero Trust) Sadece Bir Dizi Teknoloji Bileşeni Değil,
Bir Felsefi Yaklaşım ve Bir Mimari Çerçevedir

Sıfır güven, ağlarınız, uygulamalarınız ve ortamınızdaki tüm noktalar arsındaki erişimi güvence altına almak için kapsamlı bir yaklaşımdır. Bu yaklaşım, kullanıcılardan, son kullanıcı cihazlarından, API’lerden, IoT, mikro servisler ve containerlar ile sınırlı kalmadan güvenli iletişime yardımcı olur. İş gücünüzü, iş yüklerinizi ve işyerinizi korur.

Neden Cisco?

Bazı kurumsal güvenlik çözümleri ekosisteminizdeki tek bir bileşene odaklanırken “Cisco Zero Trust” kapsamlı bir çözümdür. Güven seviyeleri ve yeni risk derecelerini adreslemek için dinamik olarak ayarlanır.

Eğer üçüncü parti entegrasyonlarından endişeleniyorsanız, artık dert değil! Cisco Zero Trust, diğer Cisco çözümlerinde olduğu gibi tüm BT ekosisteminiz çapında daha fazla görünürlük ve politika uygulaması, daha fazla otomasyon ve daha az saldırı yüzeyi oluşturarak hayatınızı kolaylaştırır.

İş Gücünüz için Cisco Duo

Cisco Duo security, sıfır güveni oluşturmak için, kişiler ve kullandıkları cihazlar nerden gelirse gelsin kurumsal uygulamlarınıza ulaşırken iş gücünüzü korur.

İş Yükleriniz için Cisco Tetration

Tetration veri merkezleriniz ve çoklu bulut ortamlarınızda bulunan uygulamalarınızdaki bütün bağlantılarınızı güvence altına alarak iş yüklerinizi korur.

İş Ortamınız için Cisco SD Access ve ISE

SD Access ve ISE ise, IOT dahil olmak üzere ağınız boyunca kullanıcıları ve cihaz bağlantılarını koruyarak iş ortamınızı güvenli segmentlere ayırır.

Cisco, 2019 Forrester Zero Trust Wave™ raporunda “Lider” seçildi

2019’un son çeyreğinde yayınlanan Sıfır Güven (Zero Trust) raporunda Forrester’ın Cisco’yu neden pazar lideri olarak tanımladığını incelemek için e-kitabı indirebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ücretsiz İndir

Neden Soitron Siber Güvenlik Servisleri?

Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak değişen ihtiyaçları adresleyecek ve müşterimizin BT güvenliği kapsamındaki projelerini anahtar teslim olarak sağlayacak çözümler sunmaktayız. Cisco’nun en üst düzeyde yer alan Gold Partner’ı olarak 25 yıllık güvenlik projeleri tecrübemizle kapsamlı projelerde güvenli iş ortağınız olarak yanınızdayız.