Duyurular
Cisco'dan Soitron Siber Güvenlik Sistemlerine Security Partner of the Year Ödülü

Cisco'dan Security Partner of the Year Ödülü!

Ekibimiz, Türkiye genelinde bir Cisco iş ortağı olarak yenilikçiliği, liderliği ve en iyi uygulamaları nedeniyle Security Partner of the Year (Yılın Güvenlik İş Ortağı) ödülüne layık görüldü.

Cisco, 1984 yılında birbirine e-posta göndermek isteyip teknik yetersizliklerden dolayı sıkıntı yaşayan ve bunu çözmek için kolları sıvayan Len Bosack ve Sandy Lerner tarafından kuruldu. O günden beri iş süreçlerinde yaşanan problemleri çözmek için çalışmaya devam eden Cisco, bugün dünyanın hemen hemen her yerinden iş ortaklarıyla müşterilerine çözüm sunuyor. Çözüm üretmek için tutkuyla çalışıp başarılar elde eden partnerlerine verdikleri ödüller ile bu işte beraber olduklarını hatırlatıyorlar.

Ödüllerin verildiği Cisco İş Ortakları Zirvesi geçen yılların aksine bu defa dijital olarak gerçekleştirildi. Cisco 2020 Partner Summit Award kazananları da yine bu zirvede açıklandı.

Soitron Siber Güvenlik Servisleri ekibimiz, Türkiye genelinde bir Cisco iş ortağı olarak yenilikçiliği, liderliği ve en iyi uygulamaları nedeniyle Security Partner of the Year (Yılın Güvenlik İş Ortağı) ödülüne layık görüldü.

1996'da başlayan yolculuğumuzda müşterilerimiz için siber güvenliği sağlayarak işlerini bir adım öteye taşırken endişelerinden kurtulmalarını sağladık. Tecrübeli kadromuzla siber güvenliğiniz için hizmet vermeye devam ederken aldığımız bu ödülü sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Cisco'dan Security Partner of the Year Ödülü!

Ekibimiz, Türkiye genelinde bir Cisco iş ortağı olarak yenilikçiliği, liderliği ve en iyi uygulamaları nedeniyle Security Partner of the Year...

Devamını Oku

Seynur ve Soitron Splunk İçin Güçlerini Birleştirdi

Splunk uzmanlığı ile öne çıkan, Professional Services Partner yetkinliğine sahip Seynur BT ve Soitron Group’un ortağı Sekom’un kuruluşu...

Devamını Oku

Kariyer Fırsatları

Size uygun kariyer imkanlarını keşfedin.

İletişim

Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız.