Duyurular
Cisco'dan Soitron Siber Güvenlik Sistemlerine Security Partner of the Year Ödülü

Cisco'dan Turkey Technology Excellence: Security ve Turkey Social Impact Partner of the Year Ödülleri!

Soitron Siber Güvenlik Servisleri, 9 Kasım'da gerçekleştirilen Cisco Partner Summit 2021 etkinliğinde,Turkey Technology Excellence: Security ve Turkey Social Impact Partner of the Year ödülleri ile onurlandırıldı.

Kurulduğu 1984 yılından beri kurumsal ağların yanı sıra internet altyapısında kullanılmakta olan cihazların da üreticisi olan Cisco, aynı zamanda dünyanın önde gelen kurumsal siber güvenlik şirketlerinden biri olarak sıfır güven alanında sektörü bir sonraki adıma taşıyan güvenlik çözümlerine de öncülük ediyor.

Almış olduğumuz ödüller, hizmet verdiğimiz alanda “en iyisini” yapmak için, hep “en iyilerle” çalıştığımızın bir gösterisi durumdadır. Siber güvenlik sektörüne yön veren uzmanlarımız; deneyimli ve dinamik ekibimiz ile sunduğumuz uçtan-uca çözümlerin takdir edilmesi ise bizim için önemli bir motivasyon kaynağı.

Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak, uzun yıllardır BT güvenliği kapsamındaki projeleri başarı ile sürdüren bir kurum olmamızın yanı sıra, sosyal projelerde yer almaktan da her zaman büyük keyif aldık. Social Impact ödülü ile Cisco ile birlikte severek yer aldığımız projelerin takdir edilmesi bizi ayrıca mutlu etti.

Bizlere eşlik eden değerli çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Cisco'dan Turkey Technology Excellence: Security ve Turkey Social Impact Partner of the Year Ödülleri!

Ekibimiz, Türkiye genelinde bir Cisco iş ortağı olarak yenilikçiliği, liderliği ve en iyi uygulamaları nedeniyle Security Partner of the Year...

Devamını Oku

Seynur ve Soitron Splunk İçin Güçlerini Birleştirdi

Splunk uzmanlığı ile öne çıkan, Professional Services Partner yetkinliğine sahip Seynur BT ve Soitron Group’un ortağı Sekom’un kuruluşu...

Devamını Oku

Kariyer Fırsatları

Size uygun kariyer imkanlarını keşfedin.

İletişim

Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız.