Etkinlikler

Soitron Siber Güvenlik İstanbul Buluşması: Yeni Dünyaya Güvenli Bakış
Cisco’nun OT, e-posta ve ağ güvenlik çözümlerini inceleyeceğimiz ve atakların gözlemlenmesine yönelik çözümlerin size sağlayacağı avantajları müşterilerdeki uygulamalar üzerinden konuşacağımız etkinliğimize ilişkin detayları inceleyebilirsiniz
Yer: Sheraton Ankara Hotel
Tarih: 11 Ocak 2023, Çarşamba
Saat: 09:00-13:30
Soitron Siber Güvenlik İstanbul Buluşması: Yeni Dünyaya Güvenli Bakış
Pek çok kuruluş için siber saldırı artık bir "belki" değil, "ne zaman" sorusu. Etkinliğimizde bir siber saldırının nasıl gerçekleştiğini bir atağın anatomisini inceleyerek ele alacak ve birbiri ile entegre çalışan çözümlerle konusunda lider üreticilerimizin perimeter, uç nokta, network ve kimlik güvenliği çözümleri ile atakları nasıl durdurabileceğimizi ve tüm önlemler alınmış olsa bile görünürlük çözümlerinin sağladığı avantajları konuşacağız.
Kayıt için: Yeni Dünyaya Güvenli Bakış | Soitron Siber Güvenlik Servisleri
Yer: Shangri-La Bosphorus Hotel
Tarih: 2 Kasım 2022, Çarşamba
Saat: 09:00-16:00
Güvenlikten Taviz Vermeden Kolay Entegrasyon ve Kolay Yönetim: Check Point Harmony Ürün Ailesi
Check Point Harmony, kullanıcılarınız, cihazlarınız ve erişiminiz için tasarlamış ilk birleşik güvenlik çözümüdür. Kurumsal uygulamalara sıfır güven ağ erişimi sağlarken cihazları ve internet bağlantılarını en karmaşık saldırılardan korur. 5 Ekim, Çarşamba günü Ankara'da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Check Point Harmony ürün ailesi ile 6 farklı ürünü birleştirerek güvenlikten taviz vermeden, güvenlik yaklaşımınızı nasıl basitleştirebileceğinizi konuşacağız.
Kayıt için: Güvenlikten Taviz Vermeden Kolay Entegrasyon ve Kolay Yönetim: Check Point Harmony Ürün Ailesi | Soitron Siber Güvenlik Servisleri
Yer: JW MARRIOTT HOTEL /Ankara
Tarih: 5 Ekim 2022
Saat: 09:30 -13:30
Check Point Harmony Ürün Ailesi
Check Point Harmony, kullanıcılarınız, cihazlarınız ve erişiminiz için tasarlamış ilk birleşik güvenlik çözümüdür. Kurumsal uygulamalara sıfır güven ağ erişimi sağlarken cihazları ve internet bağlantılarını en karmaşık saldırılardan korur. 15 Haziran, Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Check Point Harmony ürün ailesi ile 6 farklı ürünü birleştirerek güvenlikten taviz vermeden, güvenlik yaklaşımınızı nasıl basitleştirebileceğinizi konuşacağız.
Kayıt için: Check Point Harmony Ürün Ailesi | Soitron Siber Güvenlik Servisleri
Tarih: 15 Haziran 2022, Çarşamba
Bilgi Güvenliği Rehberi Işığında Siber Güvenlik Uyumluluğu
Bilgi güvenliği risklerinin azaltılması için azami güvenlik tedbirlerinin alınması gerektiğini ve belirlenen tedbirlerin uygulanması için yürütülecek faaliyetleri içeren Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberine bu satırları okuyan ve güvenlik birimlerinde görev alan kurum çalışan ve yöneticilerinin zaten aşina olduğunu biliyoruz.
Rehberin gerekliliklerinin denetimi aşamasına geçilmesine kısa süre kaldı. Bizlerde bu aşamada rehberde yer alan belli başlı konulara değineceğimiz bir etkinlik ile hem rehbere genel bir bakış, hem de son bir kontrol için sizlere “Hazır mısınız?” diye sormak istiyoruz.
Kayıt için: Bilgi Güvenliği Rehberi Işığında Siber Güvenlik Uyumluluğu | Soitron Siber Güvenlik Servisleri
Tarih: 7 Haziran 2022 Yer: JW Marriott/Ankara
Online Cyber Defense Workshop
Ekibimizden Muhammed Eslami’nin sunumuyla Cisco Cyber Defense Workshop etkinliğimizi gerçekleştirdik!
Siber salgınların nasıl düşündüğü ve saldırılarını nasıl gerçekleştirdiğini incelediğimiz; Cisco Siber Güvenlik Çözümleri ile bu atakların nasıl engellendiğini demo ortamında gördüğümüz etkinliğimize katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.
Tarih: 28 Nisan 2022
Proofpoint Çözümleri ile Veri Kaybını Durdurun!
Exclusive Networks ile beraber düzenlediğimiz “Proofpoint'in E-mail Gateway ve ITM Çözümleri” konulu webinarımıza 7 Nisan’da gerçekleşiyor.
Tarih: 7 Nisan 2022
Türkiye Bilişim Derneği 5. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi
Türkiye Bilişim Derneği 5. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesinde Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak yerimizi aldık!
Tarih: 24-25 Mart 2022
IDC Güvenlik Zirvesi 2022 (Digital Event)
Fidye yazılımları ve siber saldırganlar tarafından yaygın olarak kullanılan yüksek riskli TCP ve UDP port erişimlerini mikrosegmentasyonla sınırlayarak, saldırılardan korunmanın nasıl mümkün olacağını beraber değerlendireceğiz.
Tarih: 24 Mart 2022
IDC Finans Zirvesi 2022
Çözümlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ve Illumio Endüstri Çözümler Başkanı Raghu Nandakumara'nın "Finansal Servislerin Uyum Süreçleri" hakkındaki konuşmasını dinleyin!
Tarih: 23 Mart 2022
IDC Güvenlik Zirvesi 2022
"Güvenlik Konsolidasyonu" konusunu teknik müdürümüz Hayati Cemil Acaralioğlu'ndan dinleyebilir, ödün vermeden maliyetlerinizi azaltma yollarını keşfedebilirsiniz.
Tarih: 21-22 Mart 2022
Palo Alto Cortex XDR ile Siber Güvenlik Operasyon Süreçlerinizi Basitleştirip SOC Performansınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?
Etkinliğimizde gerçek tehditlere odaklanmak için entegre uç nokta, ağ ve bulut verileri üzerinde çalışan ve yapay zeka yöntemlerinden yararalanan Palo Alto Networks’ün gelişmiş çözümü Cortex XDR’i konuşurken, aşağıdaki soruları Soitron Siber Güvenlik Servisleri ve Palo Alto Networks uzmanları ile birlikte cevapladık.
Tarih: 16 Mart 2022
VOID SOC ve Güvenlik Operasyon Merkezi Hizmetleri
VOID SOC Siber Güvenlik Operasyon Servisi (SOC as a Service) ile kurumunuz içinde siber saldırılardan korunmak için bir ekip kurmak yerine aralıksız koruma ve tedbir alan bir yapıya sahip olabilirsiniz. Eğer halihazırda bir SIEM yatırımınız varsa, Güvenlik Olay İzleme Servisi paketimiz ile bunun en etkin şekilde kullanımını Soitron Siber Güvenlik Servisleri ile sağlayabilirsiniz.
Tarih: 9 Mart 2022 Saat: 14:00
Cisco Çözümleri ile E-Posta Güvenliğinizi Nasıl Sağlarsınız?
Dünya genelinde, pek çok kurum için öncelikli iletişim aracı olan e-posta, güvenli hale getirilmediği durumda bir numaralı siber tehdit faktörüdür. Çalışanların konuyla ilişkili olarak bilinçlenmesine destek olurken, e-posta sistemini siber tehditlerden korumak ve bunun için de gelişmiş uygulamalardan oluşan katmanlı bir çözüme başvurmak gerekir.
Tarih: 23 Aralık 2021 Saat: 11:00 – 12:00
Palo Alto Networks ile, Güvenlikte Geleceğe Hazırlanın!
Siber tehditler artık hayatımızı her zamankinden daha fazla kesintiye uğratıyor ve kuruluşlar eksiksiz ağ güvenliği için Zero Trust’a güveniyor. DNS Security, Advanced URL Filtering, Packet Broker ve daha birçok Palo Alto Networks Yeni Nesil Güvenlik Duvarı özelliğiyle, kurumunuzda Zero Trust politikasını nasıl hayata geçirebileceğinizi webinarımıza katılarak öğrenin!
Tarih: 23 Kasım 2021 Saat: 10:30 – 11:30
Kurumsal Ölçekte Güvenlik Otomasyonu
Kurumsal Ölçekte Güvenlik Otomasyonu etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Tarih: 13 Ekim 2021
TBD Kamu-BİB'24 BİMY’28 Bütünleşik Etkinliği
Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak, biz de Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen TBD Kamu-BİB'24 ve BİMY’28 Bütünleşik Etkinliğindeyiz!
Tarih: 4-7 Kasım 2021
Cisco Stealthwatch ile Ölçeklenebilir Görünürlük ve Güvenlik Analitiği
"Comparing Stealthwatch Cloud and Enterprise" ve "Stealthwatch Analytics Pipeline" konularını gündeme alacağımız webinarımızda Soitron Siber Güvenlik Servisleri - Network Security Consultant Muhammed Eslami konuşmacı olarak yer alacak.
Tarih: 22 Ekim 2021
Saat: 10.30-11.30
CyberArk ile Yetkili Hesap ve Kimlik Güvenliği
CyberArk ile Yetkili Hesap ve Kimlik Güvenliği
Tarih: 19 Ekim 2021
Saat: 09:30-14:30
Gerçek Tehlikeyi Sıfırlamak Mümkün mü?
SKYBOX'ın "Güvenlik Politika Yönetimi", "Firewall Optimizasyonu", "Değişiklik Yönetiminde Otomasyon" konularında sağladığı avantajları konuşacağımız webinarımıza kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayın!
Tarih: 25 Haziran 2021
Saat: 15.30-16.45
IDC Financial Services Summit 2021
Finans sektörünün nabzını tutacak ve katılımcıların yol haritası oluşturmasında önemli yeri olacak bu dijital etkinliğe kayıt yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayın!
Tarih: 3 Haziran 2021
Saat: 08.00-18.00
Palo Alto IoT Security ve Device ID Teknolojisi
İnternete açık endüstriyel sistemlerde yer alan açıklarla ilgili SOC ekibimizin Türkiye özelinde hazırlamış olduğu verileri de sizlerle paylaşıyoruz.
Tarih: 29 Nisan 2021
Saat: 11.00-11.45
Garanti’li Konteyner Güvenliği
Uygulama oluşturma ve dağıtma işlemleri için son yıllarda çok tercih edilen teknolojilerden biri olan konteyner teknolojisini inceliyoruz!
Tarih: 27 Nisan 2021
Saat: 11.00-12.30
Siber Güvenlik İstihbaratının Önemi ve Digital Shadows’un Çözümleri
Şirketinizin ifşa edilmiş hassas verilerini nasıl tespit edebileceğimizi öğrenmek için webinarımıza katılın.
Tarih: 16 Nisan 2021
Saat: 14.30-15.30
Online Etkinlik
4. Siber Güvenlik Ekosistemin Geliştirilmesi Zirvesi'nde sponsorlar arasındaki yerimizi aldık!
Tarih: 18-19 Şubat 2021
PAN-OS 10.0® - THE NEW ERA
Palo Alto Networks PAN-OS 10.0® hakkında merak edilen her şey bu webinarda!
Tarih: 29 Ocak 2021, Cuma
Saat: 10:30
IDC Future of Trust etkinliğinde yerimizi aldık
IDC Future of Trust etkinliğine 2 gün kaldı. Yenilikçi teknolojileri konuşacağımız panelimize kaydınızı yaparak katılabilirsiniz.
Tarih: 18 Haziran 2020, Perşembe
Saat: 09:00
Güvenli erişime farklı bir yaklaşım: Cisco Zero Trust
Cisco ile güvenli erişime farklı bir yaklaşım: Zero Trust, 21 Mayıs tarihinde yapılacak webinara aşağıdaki linkden kayıt yaptırarak katılabilirsiniz.
Tarih: 21 Mayıs 2020, Perşembe
Saat: 14:30
Analitik temelli bir platform olan Splunk® ve şüpheli davranışları adresleyen bilgi tabanı MITRE ATT&CK ile siber tehditleri tespit etme
Bu webinar ile amacımız; siber tehditleri tanımlamamıza, araştırmamıza ve yanıt vermemize yardımcı olan analitik temelli bir platform olan Splunk® ve şüpheli davranışları adresleyen bilgi tabanı MITRE ATT&CK ile siber tehditleri tespit etme bilgi ve deyimlerimizi paylaşmaktır. Kayıt için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Tarih: 21 Nisan 2020, Salı
Saat: 11:00

Gelecek Programlar

Farklı Atak Vektörlerine Karşı Cisco Güvenlik Yaklaşımı
Cisco’nun OT, e-posta ve ağ güvenlik çözümlerini inceleyeceğimiz ve atakların gözlemlenmesine yönelik çözümlerin size sağlayacağı avantajları müşterilerdeki uygulamalar üzerinden konuşacağımız etkinliğimize ilişkin detayları inceleyebilirsiniz
Tarih: 11 Ocak 202, Çarşamba Yer: Sheraton Ankara Hotel

Geçmiş Programlar

Soitron Siber Güvenlik İstanbul Buluşması: Yeni Dünyaya Güvenli Bakış
Pek çok kuruluş için siber saldırı artık bir "belki" değil, "ne zaman" sorusu. Etkinliğimizde bir siber saldırının nasıl gerçekleştiğini bir atağın anatomisini inceleyerek ele alacak ve birbiri ile entegre çalışan çözümlerle konusunda lider üreticilerimizin perimeter, uç nokta, network ve kimlik güvenliği çözümleri ile atakları nasıl durdurabileceğimizi ve tüm önlemler alınmış olsa bile görünürlük çözümlerinin sağladığı avantajları konuşacağız.
Tarih: 2 Kasım 2022, Çarşamba Yer: Shangri-La Bosphorus Hotel/İstanbul
Güvenlikten Taviz Vermeden Kolay Entegrasyon ve Kolay Yönetim: Check Point Harmony Ürün Ailesi
Check Point Harmony, kullanıcılarınız, cihazlarınız ve erişiminiz için tasarlamış ilk birleşik güvenlik çözümüdür. Kurumsal uygulamalara sıfır güven ağ erişimi sağlarken cihazları ve internet bağlantılarını en karmaşık saldırılardan korur. 5 Ekim, Çarşamba günü Ankara'da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Check Point Harmony ürün ailesi ile 6 farklı ürünü birleştirerek güvenlikten taviz vermeden, güvenlik yaklaşımınızı nasıl basitleştirebileceğinizi konuşacağız.
Tarih: 5 Ekim 2022, Çarşamba Yer: JW Marriott/Ankara
Check Point Harmony Ürün Ailesi
Check Point Harmony, kullanıcılarınız, cihazlarınız ve erişiminiz için tasarlamış ilk birleşik güvenlik çözümüdür. Kurumsal uygulamalara sıfır güven ağ erişimi sağlarken cihazları ve internet bağlantılarını en karmaşık saldırılardan korur. 15 Haziran, Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Check Point Harmony ürün ailesi ile 6 farklı ürünü birleştirerek güvenlikten taviz vermeden, güvenlik yaklaşımınızı nasıl basitleştirebileceğinizi konuşacağız.
Tarih: 15 Haziran 2022, Çarşamba
Bilgi Güvenliği Rehberi Işığında Siber Güvenlik Uyumluluğu
Bilgi güvenliği risklerinin azaltılması için azami güvenlik tedbirlerinin alınması gerektiğini ve belirlenen tedbirlerin uygulanması için yürütülecek faaliyetleri içeren Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberine bu satırları okuyan ve güvenlik birimlerinde görev alan kurum çalışan ve yöneticilerinin zaten aşina olduğunu biliyoruz.
Tarih: 7 Haziran 2022 Yer: JW Marriott/Ankara
Online Cyber Defense Workshop
Ekibimizden Muhammed Eslami’nin sunumuyla Cisco Cyber Defense Workshop etkinliğimizi gerçekleştirdik!
Tarih: 28 Nisan 2022
Proofpoint Çözümleri ile Veri Kaybını Durdurun!
Exclusive Networks ile beraber düzenlediğimiz “Proofpoint'in E-mail Gateway ve ITM Çözümleri” konulu webinarımıza 7 Nisan’da gerçekleşiyor.
Tarih: 7 Nisan 2022
Türkiye Bilişim Derneği 5. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi
Türkiye Bilişim Derneği 5. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesinde Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak yerimizi aldık!
Tarih: 24-25 Mart 2022
IDC Güvenlik Zirvesi 2022 (Digital Event)
Fidye yazılımları ve siber saldırganlar tarafından yaygın olarak kullanılan yüksek riskli TCP ve UDP port erişimlerini mikrosegmentasyonla sınırlayarak, saldırılardan korunmanın nasıl mümkün olacağını beraber değerlendireceğiz.
Tarih: 24 Mart 2022
IDC Finans Zirvesi 2022
Çözümlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ve Illumio Endüstri Çözümler Başkanı Raghu Nandakumara'nın "Finansal Servislerin Uyum Süreçleri" hakkındaki konuşmasını dinleyin!
Tarih: 23 Mart 2022
IDC Güvenlik Zirvesi 2022
"Güvenlik Konsolidasyonu" konusunu teknik müdürümüz Hayati Cemil Acaralioğlu'ndan dinleyebilir, ödün vermeden maliyetlerinizi azaltma yollarını keşfedebilirsiniz.
Tarih: 21-22 Mart 2022
Palo Alto Cortex XDR ile Siber Güvenlik Operasyon Süreçlerinizi Basitleştirip SOC Performansınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?
Etkinliğimizde gerçek tehditlere odaklanmak için entegre uç nokta, ağ ve bulut verileri üzerinde çalışan ve yapay zeka yöntemlerinden yararalanan Palo Alto Networks’ün gelişmiş çözümü Cortex XDR’i konuşurken, aşağıdaki soruları Soitron Siber Güvenlik Servisleri ve Palo Alto Networks uzmanları ile birlikte cevapladık.
Tarih: 16 Mart 2022
VOID SOC ve Güvenlik Operasyon Merkezi Hizmetleri
VOID SOC Siber Güvenlik Operasyon Servisi (SOC as a Service) ile kurumunuz içinde siber saldırılardan korunmak için bir ekip kurmak yerine aralıksız koruma ve tedbir alan bir yapıya sahip olabilirsiniz.
Tarih: 9 Mart 2022 Saat: 14:00
Cisco Çözümleri ile e-Posta Güvenliğinizi Nasıl Sağlarsınız?
Dünya genelinde, pek çok kurum için öncelikli iletişim aracı olan e-posta, güvenli hale getirilmediği durumda bir numaralı siber tehdit faktörüdür. Çalışanların konuyla ilişkili olarak bilinçlenmesine destek olurken, e-posta sistemini siber tehditlerden korumak ve bunun için de gelişmiş uygulamalardan oluşan katmanlı bir çözüme başvurmak gerekir.
Tarih: 23 Aralık 2021 Saat: 11:00
Palo Alto Networks ile, Güvenlikte Geleceğe Hazırlanın!
Siber tehditler artık hayatımızı her zamankinden daha fazla kesintiye uğratıyor ve kuruluşlar eksiksiz ağ güvenliği için Zero Trust’a güveniyor.
Tarih: 23 Kasım 2021 Saat: 10:30 – 11:30
TBD Kamu-BİB'24 BİMY’28 Bütünleşik Etkinliği
Soitron Siber Güvenlik Servisleri olarak, biz de Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen TBD Kamu-BİB'24 ve BİMY’28 Bütünleşik Etkinliğindeyiz!
Tarih: 4-7 Kasım 2021
Cisco Stealthwatch ile Ölçeklenebilir Görünürlük ve Güvenlik Analitiği
"Comparing Stealthwatch Cloud and Enterprise" ve "Stealthwatch Analytics Pipeline" konularını gündeme alacağımız webinarımızda Soitron Siber Güvenlik Servisleri - Network Security Consultant Muhammed Eslami konuşmacı olarak yer alacak.
Tarih: 22 Ekim 2021 Saat: 10.30-11.30
CyberArk ile Yetkili Hesap ve Kimlik Güvenliği
CyberArk ile Yetkili Hesap ve Kimlik Güvenliği
Tarih: 19 Ekim 2021 Saat: 09:30-14:30
Kurumsal Ölçekte Güvenlik Otomasyonu
Kurumsal Ölçekte Güvenlik Otomasyonu
Tarih: 13 Ekim 2021
Gerçek Tehlikeyi Sıfırlamak Mümkün mü?
SKYBOX'ın "Güvenlik Politika Yönetimi", "Firewall Optimizasyonu", "Değişiklik Yönetiminde Otomasyon" konularında sağladığı avantajları konuşacağımız webinarımıza kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayın!
Tarih: 25 Haziran 2021 Saat: 15.30-16.45
IDC Financial Services Summit 2021
İnternete açık endüstriyel sistemlerde yer alan açıklarla ilgili SOC ekibimizin Türkiye özelinde hazırlamış olduğu verileri de sizlerle paylaşıyoruz.
Tarih: 3 Haziran 2021 Saat: 08.00-18.00
Palo Alto IoT Security ve Device ID Teknolojisi
İnternete açık endüstriyel sistemlerde yer alan açıklarla ilgili SOC ekibimizin Türkiye özelinde hazırlamış olduğu verileri de sizlerle paylaşıyoruz.
Tarih: 29 Nisan 2021 Saat: 11.00-11.45
Garanti’li Konteyner Güvenliği
Uygulama oluşturma ve dağıtma işlemleri için son yıllarda çok tercih edilen teknolojilerden biri olan konteyner teknolojisini inceliyoruz!
Tarih: 27 Nisan 2021 Saat: 11.00-12.30
Siber Güvenlik İstihbaratının Önemi ve Digital Shadows’un Çözümleri
Şirketinizin ifşa edilmiş hassas verilerini nasıl tespit edebileceğimizi öğrenmek için webinarımıza katılın.
Tarih: 16 Nisan 2021 Saat: 14.30-15.30
Online Etkinlik
4. Siber Güvenlik Ekosistemin Geliştirilmesi Zirvesi'nde sponsorlar arasındaki yerimizi aldık!
Tarih: 18-19 Şubat 2021
PAN-OS 10.0® - THE NEW ERA
Palo Alto Networks PAN-OS 10.0® hakkında merak edilen her şey bu webinarda!
Tarih: 29 Ocak 2021 Saat: 10:30
IDC Future of Trust etkinliğinde yerimizi aldık
IDC Future of Trust etkinliğine 2 gün kaldı. Yenilikçi teknolojileri konuşacağımız panelimize kaydınızı yaparak katılabilirsiniz.
Tarih: 18 Haziran 2020 Saat: 09:00
Güvenli erişime farklı bir yaklaşım: Cisco Zero Trust
Cisco ile güvenli erişime farklı bir yaklaşım: Zero Trust, 21 Mayıs tarihinde yapılacak webinara aşağıdaki linkden kayıt yaptırarak katılabilirsiniz.
Tarih: 21 Mayıs 2020 Saat: 14:30
Analitik temelli bir platform olan Splunk® ve şüpheli davranışları adresleyen bilgi tabanı MITRE ATT&CK ile siber tehditleri tespit etme
Bu webinar ile amacımız; siber tehditleri tanımlamamıza, araştırmamıza ve yanıt vermemize yardımcı olan analitik temelli bir platform olan Splunk® ve şüpheli davranışları adresleyen bilgi tabanı MITRE ATT&CK ile siber tehditleri tespit etme bilgi ve deyimlerimizi paylaşmaktır. Kayıt için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Tarih: 21 Nisan 2020 Saat: 11:00

Kariyer Fırsatları

Size uygun kariyer imkanlarını keşfedin.

İletişim

Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız.