Artisan Yönetilen Servis Paketleri

Artisan Yönetilen Servis Paketleri

Sayıları yirmiyi aşan farklı siber güvenlik alanında çözüm sunan firma sayısı binlerle ifade edilmektedir. Müşterilerimizin bu farklı alanlardaki ihtiyaçları için aynı anda çok fazla ürüne hakim olmak zorunda kalmaları, etkin yönetilebilir bir altyapıdan uzaklaşmalarına neden olmaktadır. Gözlemlerimiz, müşterilerimizin ikincil gördükleri ama kullanmaktan fayda sağlayacakları çözümlere ait planlarını bu sebeple hayata geçirmediğini göstermektedir.

Artisan Yönetilen Servis Paketleri kapsamında, pek çok kurumun siber güvenlik topolojilerinin tamamlayıcısı olacak alanlarda, müşterilerimizin ekiplerinin bir parçası gibi çalışarak güvenlik resmini tamamlamalarına destek olmayı hedefliyoruz.

Artisan Yönetilen Servis Paketlerimiz kapsamındaki paketlerimiz bulut temelli ve/veya müşterilerimizin ortamlarında, kurum ihtiyaçlarına özel olarak sunulmaktadır.

Tangram Oyuncusu

ÇOK FAKTÖRLÜ KİMLİK
DOĞRULAMA SERVİS PAKETİ

Günümüzde sistemlere her yerden erişebilme esnekliği, erişim izninin önemini artırıyor. Sisteme giren kişinin gerçekten erişim hakkına sahip olup olmadığını kontrol edebilmek için kullanıcı adı ve şifre gibi kısıtlayıcılar kullanılsa da güvenliği sağlamak için yeterli olmayabiliyor.

Yetkisiz erişimlerle kötü niyetli kişilerin önemli kaynaklara ulaşmaları ve bu erişimler sayesinde kendilerine yönelik fayda sağlamaları gibi durumlar sıkça yaşanıyor. Bu tip ihlallerin önüne geçmenin en kolay ve en temel yollarından biri, bu kullanıcıların cihazlara ya da sistemlere erişimini ve kimlik tanımlamalarını güvenli bir şekilde yapmalarını sağlamaktır.

Artisan Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama Servis Paketi ile bu tip önemli sistemlere erişirken kullanıcıların kimliklerinin güvenli bir şekilde doğrulanması için gerekli yapıyı size sunuyoruz.

Yönetilen hizmetlerimizden biri olan Artisan Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama Servis Paketi’nin sağlayacağı faydaları öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi Al

GÜVENLİ DNS
SERVİS PAKETİ

Güvenli DNS Servis Paketi, henüz bir bağlantı kurulmadan önce kötü niyetli hareketlerin hedefe varışını engellemek için internet altyapısının en önemli bileşenlerinden biri olan DNS isteklerini ve cevaplarını denetler. Bulut üzerinden güvenlik sağlayarak yalnızca maliyetten tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda daha basit, etkin ve hızlı bir güvenliği de mümkün kılar. Sadece ofiste, iş yerinde ve kurumsal firewall arkasında çalışan kullanıcıları değil, her nerede olurlarsa olsunlar tüm mobil kullanıcıları uygunsuz içerik veya zararlı kod içeren sitelere erişimden korur.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Kariyer Fırsatları

Size uygun kariyer imkanlarını keşfedin.

İletişim

Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız.