Mantis Siber Güvenlik Denetim, Danışmanlık ve Eğitim Programları

Güvenlik altyapıları yaşayan ortamlardır ve çok hızlı yaşlanır ve güncelliklerini kaybederler. Bu altyapıları sağlıklı tutulabilmek için sürekli olarak gözlemlemek, ortaya çıkan risklere göre analiz etmek ve devamlı olarak güncel tutmak çok büyük önem taşımaktadır. Adını kutup bölgelerinde yaşayan Peacock Mantis Karides’inden alan Mantis Güvenlik Servislerimiz; sızma testlerinden risk analizine geniş bir yelpazede hızlı, etkin ve güçlü bir hizmet altyapısı sunmaktadır.

Yapılan araştırmalar ve edindiğimiz tecrübeler ışığında, yapılacak standart kontrollerle yaşanılan güvenlik ihlallerinin çok büyük bir bölümünün engellenebileceğini görmekteyiz.

Güvenliğe yapılan yatırımlar genelde teknolojiye harcanan ciddi bütçeler şeklinde olmaktadır. Yetişmiş personel açığı nedeniyle güvenlik altyapılarını yöneten personelin günlük operasyon işlemlerine yoğunlaşması neticesinde proaktif eylemlere yönelemediklerini gözlemlemekteyiz.

Ortamlarımdaki değişiklikleri sağlıklı bir şekilde takip edemediğimiz ve güvenlik araçlarımızı verimli bir şekilde kullanamadığımız bir gerçek.

Taşıdığımız güvenlik risklerini kabul edilebilir seviyelerde tutabilmek ve yaptığımız güvenlik yatırımlarını sonuçları bilinmeyen bir mecradan, ölçülebilir bir yatırım geri dönüşüne ROI (Return of Investment) ve riskin azaltılmasına ROR (Reduction of Risk) doğru taşımak en önemli hedeflerimiz arasında olmalıdır.

Bu kapsamdaki hedeflere ulaşmak için sağladığımız hizmetlerimiz;

Soitron Siber Güvenlik Sistemlerinde Mantis Risk Analiz Programı Iconu

Mantis Risk Analiz
Programı

Detaylı Bilgi
Soitron Siber Güvenlik Sistemlerinin Çözümü Olan Mantis Firewall Analiz Programı

Mantis Firewall
Analiz Programı

Detaylı Bilgi
Soitron Siber Güvenlik Sistemlerinin Çözümü Olan Mantis NGFW ve IPS Test Analiz Programı

Mantis NGFW ve IPS
Test Analiz Programı

Detaylı Bilgi

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Kariyer Fırsatları

Size uygun kariyer imkanlarını keşfedin.

İletişim

Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayız.